O nás

Spoločnosť MORXES a.s. bola založená v roku 2012 tímom ľudí nadšených do kolobehu s víziou vyrábať najlepšie koloběžky na slovenskom a aj európskom trhu. Na kolobežkách jazdíme viac ako desať rokov a kolobeh je našou životnou láskou. Od počiatku sme mali jasnú predstavu, aké požiadavky má dokonalá kolobežka spĺňať a to z hľadiska jazdných charakteristík a aj z hľadiska designu. 

Previesť tieto požiadavky do praxe a vyrobiť podľa nás dokonalú kolobežku, predstavovalo dlhú a zložitú cestu. Od diskusií nad prvými návrhmi a nákresmi, cez výrobu prvých prototypov a ich dôkladnom testovaní späť k návrhom a nákresom, sme na sklonku roku 2014 boli konečne spokojní - narodila sa prvná ucelená séria kolobežiek MORXES

V roku 2016 Vám predstavujeme kompletnú radu kolobežiek, z ktorej si vyberie skutočne každý. Snažíme sa Vám poskytnúť kvalitné a krásne stroje, na ktoré sa môžete spoľahnút vo všetkých situáciach. Kolobežky MORXES sú jedinečné nielen svojim designem, geometriou rámu, ktorá zaistí svojmu majiteľovi úžasný pocit z jazdy, ale aj vysokým štandardom použitých dielov a doplnkov. 

Kolobežky vyrábame s láskou a svojim zákazníkom zaručujeme len tú najvyššiu kvalitu tak, aby sa aj oni do kolobehu zamilovali. 

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK 

PREDAJ NA SPLÁTKY

Do obchodu
Facebook